Random Post: Biorzdei
RSS .92| RSS 2.0| ATOM 0.3
 • Home
 • Apie
 • Kopyraitas
 •  

  Vyrūsas

  Kai lieka laiko nuo pedofilijos bylos tyrimo, tokius bauginančius laiškus platina mūsų mylima policija:

  Labai svarbus pranesimas!
  Bukit labai atsargus internete, yoa su yahoo, hotmail, AOL ir pan. Sita informacija buvo atsiusta siryt is Microsoft. Persiuskit visiem kurie naudojasi internetu. Jei gausit e-maila pavadinimu Life is beautiful (reiskia – gyvenimas yra grazus), su powerpointo prezentacija, GRIEZTAI NEATIDARYKIT is viso to emailo ir iskart istrinkit. Jei atidarysit, ant jusu ekrano angliskai pasirodys uzrasas – "It is too late now, your life is no longer beautiful." (reiskia – per velu, gyvenimas, jau nebe grazus). Jisai istrins visi jusu kompo duomenys ir zmogus kuris ji atsiunte tures jusu asmeninius duomenis, varda emaila ir slaptazodi.Cia naujas virusas, kuris prasidejo Sestadieni po pietu. AOL patvirtino kad jis labai pavojingas ir niekas dar nepajegus ji sustabdyti.Virusa sukure zmgus pasivadines "life owner" – gyvenimo valdytojas. Persiuskite sita pranesima visiems zmonems is savo Contacts, netgi tiems kurie dabar offline, kad jie nepriimtu i kontaktus "Tronox (292-222-820)todel, kad tai yra VIRUSAS. Jo vardas Dennis Sieg, ir jis naikina kietaji diska! Ir jeigu net kazkas is tavo draugu ji priims i kontaktus, TAVO kompiuteris irgi bus uzkrestas! Taigi Prasau nukopijuok ir persiusk visiems draugams ir ne tik!

  Policijos departamento prie LR VRM
  Bendrojo skyriaus priimamojo
  vyresnioji specialiste
  Miroslava Kono****aja
  Tel.nr. 271 XXXX

  Truputį nusimanau apie kompiuterius, nemažai dibilams skirtų virusų mačiau, bet šito padaroma žala įkvepia!

  Bendrojo skyriaus priimamojo vyresnioji specialiste Miroslava, eik dar kartą perskaityk knygutę kompiuteris žaliems (su švilpuku).

  3 komentarai

  1. Mantas sako:

   Jo, šitas senas geras. Dar buvo kažkoks labai panašus tik ne su Tronox, o su lietuviškais slapyvardžiais.

   O dėl siuntėjo, tikrai žinai, kad būtent ta moteriškė siuntė, o ne tiesiog kažkas bando sustiprint įspūdį? Nes čia jau ne pirmas toks „iš policijos“.

   Na, bet kokiu atveju per savo nesupratingumą žmonės tik perdavinėja spameriams visus savo pašto kontaktus.

  2. m sako:

   Nesiuntinėja policija šitų. Šitas siuntinėjamas jau kokius 5 metus, jei ne daugiau, o apačioj esantis parašas – kažkieno bajeris :) Aš taip spėju.

  3. hahas sako:

   Tai aišku, kad policija nesiuntinėja. Siuntinėja mulkės policijos darbuotojos, kaip ir Sampo banko vadybininkės, IT skyriaus specialistės, įvairių bankų skyrių vadovės ir vadovai.

  Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
  Uždaryti
  Eiti prie įrankių juostos